עיירת הנופש, איה נאפה ("הקדושה של היער" ביוונית) הנמצאת בדרום מזרח קפריסין' מהווה מוקד משיכה לתיירים רבים מרחבי העולם, המגיעים אליה כדי לבלות בחופים, ליהנות מפעילויות ספורט ימי, לצאת לטיולים ברחבי קפריסין ולהנות ממקומות בילוי תוססים.

לפני שנים, הייתה עיירת הנופש איה נאפה כפר דייגים קטן ועם בואן של שנות האלפיים, היא החלה למשוך הרבה מאוד תיירים צעירים שרצו לצאת לחופשה, בחופים הנפלאים של המקום. 

חופי הים באיה נאפה, הם מהיפים בקפריסין עם מים צלולים ומפרצים מרהיבים. בחלק מהחופים תוכלו ליהנות ממגוון רחב של ספורט ימי. החופים המומלצים באיה נאפה הם Nissy Bay, Grecian Beach, Konnos Beach, Fig Tree Bay.

איה נאפה - טיולים ומידע על איה נאפה איה נאפה - טיולים ומידע על איה נאפה איה נאפה - טיולים באיה נאפה איה נאפה טיולים ומידע למטיילים

  באיה נאפה תוכלו להנות גם עם הילדים ממופע מים, Magic Dancing Waters Live Show ומפארק מים Themed Waterpark

איה נאפה אטרקציות איה נאפה טיולים ומידע איה נאפה טיולים ומידע

בנוסף, ניתן ליהנות מהפלגות מרהיבות אל עבר המפרצים היפים ומערות הים באיה נאפה. ההפלגות יוצאות מדי יום מהמרינה באיה נאפה.

איה נאפה איה נאפה טיולים איה נאפה טיולים ומידע

באיה נאפה נערכים גם פסטיבלים: מדי שנה בחודש פברואר נערך "הקרנבל הלאומי השנתי", בסוף חודש מאי נערך "פסטיבל חג הים" ובסוף הקיץ נערך "פסטיבל היין". 

 חברת קפריזה – טיולים, אירועים וחוויות ייחודיות ברחבי קפריסין

החברה שלנו ממוקמת בקפריסין מעל 8 שנים ומתמחה בטיולים, פעילויות וחוויות בקפריסין.

מאיה נאפה תוכלו גם לצאת לטיולים ברחבי האי וליהנות מפעילויות שונות ברחבי קפריסין. 

 טיולי הג׳יפים שלנו היוצאים מאיה נאפה, מפגישים את האורחים שלנו עם האזורים היפים ביותר בקפריסין, כגון כפרים אותנטיים, יערות, טבע, מפלי מים, נופים מרהיבים, מפרצים פראיים, לגונות טבעיות ועוד. 

מגוון המסלולים הינו רחב וניתן לצאת לטיולים בקבוצות פתוחות, או באופן פרטי.

בנוסף, אנו בונים מסלולים בהתאמה אישית לקבוצות פרטיות, המעוניינות להתאים חוויות ייחודיות בטיולים.

טיולים איה נאפה טיולים מאיה נאפה טיולים מאיה נאפה קפריסין איה נאפה

    אנו מקיימים גם טיולים קולינריים ברחבי האי. לנופשים באיה נאפה, אנו ממליצים על הטיולים הקולינריים שלנו בלרנקה ובלימסול. אל שתי הערים ניתן להגיע באמצעות תחבורה ציבורית, מונית או רכב שכור וכך ליהנות מעוד חוויה ייחודית והיכרות עם יעדים נוספים, בקפריסין. 

בעונת החורף, איה נאפה נכנסת לתרדמת ואנו ממליצים ללון בערים, לימסול, פאפוס ולרנקה, שם שאר החוויות באי מתקיימות כרגיל ובעיקר בלימסול, שהיא בעצם ״תל אביב״ הקטנה שלנו, בקפריסין.  

במידה ואתם מעוניינים לערוך אירוע מכל סוג שהוא, אירוע פרטי או אירוע חברה באיה נאפה או בכל אזור אחר בקפריסין, בכל עונה בשנה, אנו כאן עומדים לרשותכם עם הצוות המקצועי שלנו ועם מגוון רחב של אפשרויות.

במידה ובחרתם לבלות את החופשה שלכם באחד מבתי המלון באיה נאפה, לצאת לטיולים בקפריסין וליהנות משלל פעילויות, צרו קשר ואנו נשמח לעמוד לרשותכם.