מי אנחנו?

קפריזה, הינה החברה הישראלית הראשונה שהוקמה בקפריסין, בשנת 2016 עבור חוויות מקומיות לקהל הישראלי.

את קפריזה הקימה שלומית מזון, מנכ״לית ומייסדת החברה והיום הצוות שלנו מורכב מאנשי מקצוע מקומיים שלכולנו יחד, מעל ל 100 שנות נסיון בעבודה עם קבוצות.

אנו מאמינים בקשרים אישיים, בין אדם לאדם.

כל קשר שנוצר, הן עם לקוח והן עם ספק שירות, מתחיל בתקשורת, כימיה טבעית וערכים שכל אחד מביא איתו. אבל! חשוב לנו לא רק לתקשר, אלא גם להתחבר. תקשורת אפקטיבית וחיבור אמיתי וקרוב בין אדם לאדם, בונים את אבני היסוד של עבודה משותפת.

אבני היסוד שלנו לשיתוף פעולה הם אמון, כבוד הדדי, פתיחות ושקיפות מלאה ואלו מובילים אותנו לעשייה פוריה, ממנה נהנים שני צדדים עיקריים: אנחנו, כצד ראשון המספק את השירות ומהצד השני, הלקוחות שלנו, הנהנים ממלוא תשומת הלב ומשירות ברמה גבוהה.

הצוות שלנו נבחר בקפידה מתחילת הדרך והתוצאות מדברות בעד עצמן. קשרים שהחלו כקשרים מקצועיים, נבנו לקשרים חמים וקרובים, המובילים אותנו לצמיחה הדדית וסיפוק רב מהעשייה שלנו.

ערך חשוב נוסף המוביל אותנו, הוא ראש פתוח וגישה חיובית. אנו תמיד בודקים, כיצד ניתן לתת מענה מקסימלי, לכל צורך ובקשה, גם היא מורכבת ודורשת ירידה לאלפי פרטים קטנים.

בנוסף, אנו מביאים את רוח היצירה, ההתלהבות והתשוקה שבנו, לעבודה שלנו. לכל אחד מאיתנו יש את האופי שלו, הידע, הנסיון, הוותק וההכרות המעמיקה שלו עם המקום ותושביו.
יחד, עם נסיון עשיר ועבודה משותפת, אנרגטית וחיובית, אנו ממשיכים ליצור רגעים יפים ובלתי נשכחים לאורחים וללקוחות שלנו.

3 המטרות העיקריות שלנו הן:

1. להמשיך ולפתוח דלתות לעוד שיתופי פעולה עסקיים ופוריים ולהרחיב את השירות אותו אנו מספקים.
2. להמשיך לחקור ולגלות את כל מה שיש למקום להציע, מבחינת טבע, תרבות, מסורת, היסטוריה ופנאי, לצד החדש והמודרני, המתפתח על האי.
3. להמשיך ולצבור את האמון של לקוחות ואת הבחירה שלהם בשירותים שלנו הבאים לידי ביטוי ביצירתיות, חדשנות, גמישות ויחס אישי וחם לכל אדם ולכל קבוצה.

הערך החשוב ביותר שמוביל את כל הצוות של קפריזה, הוא שאין דבר מובן מאליו. כל יום הוא יום חדש, כל איש צוות הוא יקר ומוערך וכל אורח, הוא עולם ומלואו.

בשם כל הצוות, אנו מאחלים לכם חופשה חלומית בקפריסין.