אודות

שמי שלומית מזון קיסרי, אמא לשני בנים, מתגוררת בעיר לימסול שבקפריסין.
הסיפור שלי החל לפני 8 שנים ברגע קטן של ״קפריזה״ בו קיבלתי את ההחלטה לצאת להרפתקאה קצרה מחוץ לישראל, לחוות את החיים במקום אחר.

קפריסין נבחרה כיעד אופציונאלי, לאחר שנים של מגורים על יאכטה במרינה בתל אביב וביקורים תכופים על האי. מתל אביב המעבר היה אל העיר לימסול.

מהר מאד החלו להירקם קשרים חמים עם התושבים המקומיים והתאהבתי בפשטות, בכנות ובקבלת הפנים המחבקת. כאשר דלת נפתחת בנקודת זמן בחיים, הבחירה היא להיכנס דרכה או לפנות לאחור. בחרתי להיכנס. בחרתי להישאר בקפריסין.

בתחילת דרכי בקפריסין, עסקתי בתחומי התמחות נוספים שלי, ניתוח התנהגות יישומי ומאמנת כושר לפרטים וקבוצות.

כמאמנת כושר. מעל 25 שנים הובלתי תחומי כושר רבים בישראל. זכיתי לבנות וליצור קונספטים חדשים של אימונים, להעביר הכשרות למדריכים, לאמן ולתמוך בקבוצות ופרטיים ברחבי הארץ, לקיים הרצאות בנושא אורח חיים בריא ולקחת חלק באירועי כושר מיוחדים.

כאשר הגעתי לקפריסין, חשתי צורך לחיות את הרילוקיישן על כל גווניו וללמוד על המקום ותושביו באופן מלא.

תנאי מזג האוויר בקפריסין, איפשרו לי לקחת את האהבה הגדולה שלי לספורט ולים, אל הפן המקצועי ולהקים כאן מועדון ובית ספר לחתירה על גלשני סאפ.

בית הספר זכה להצלחה רבה, כבית הספר הראשון המקצועי לחתירת סאפ בקפריסין. כיום אנו חוגגים את העונה השישית להצלחתו.

את חברת ״קפריזה ״ הקמתי לאחר 4 שנים של מגורים על האי, מתוך רצון לחשוף בפני הקהל הישראלי את הקסם של קפריסין.

הכלים שצברתי במהלך השנים, כלים מקצועיים וכלים אישיים, יחד עם ערכים נעלים שעיצבו אותי כאדם וכאישה, איפשרו לי לפתוח מטרייה גדולה ומקצועית, עבור אורחים המגיעים לקפריסין.

המגורים על האי, לימדו ועדיין מלמדים אותי כתושבת המקום, את רזי הקסם של האי.

למדתי את התושבים, התרבות, הריחות, הטעמים, המקומות והחוויות הייחודיות שרק כתושבת המקום אני חווה אותם במלואם.

סל החוויות והקשרים האישיים שצברתי על האי, הובילו לשיתופי פעולה עם חברות קפריסאיות מקומיות ותושבים מקומיים, שחלקם הפכו משפחה עבורי.

כיום אנחנו עובדים בשיתוף פעולה פורה, דבר המאפשר לי להציע לאורחים המגיעים מישראל, זוגות, משפחות ואירגונים, חופשות ואירועי חברה בקפריסין בהתאמה אישית, עד הפרטים הקטנים ביותר.

חברת קפריזה, הינה החברה הראשונה הישראלית, שהוקמה בקפריסין, עבור התייר הישראלי.

כאשר קיבלנו הזמנה לראיון בערוץ 13 בתוכנית הטלוויזה, טרמינל, התרגשנו. הייתה זו זכות עבורנו והזדמנות נהדרת להמשיך ולהדק את הקשר היפה, בין קפריסין לישראל. לראיון המלא, לחצו על הקישור:

https://13tv.co.il/item/daytime/terminal/season-01/clips/uipnq-1056207/

הצוות של ״קפריזה״ נבחר בקפידה, לאחר הכרות ארוכת שנים עם נותני השירות המקומיים וכיום הצוות מורכב מאנשים מלאי תשוקה לעבודה שלהם במשרד ובשטח.

חברות, משפחות וקבוצות שונות, נהנות מהשירות ומשפע האפשרויות שחברת קפריזה מספקת עבורם.

אנו עורכים מגוון רחב של מסלולי טיול בקפריסין, בונים חוויות קונספט ייחודיות לקבוצות ומשפחות ומתמחים באירועי חברה וטיולי תמריץ. הנסיון, הקשר הישיר והמהיר עם נותני השרות והיכולת לענות על צרכים מיוחדים וליצור חוויות ייחודיות שלא תמיד ניתן למצוא באתרי האינטרנט, יוצרים עבור האורחים חופשה המשאירה אצלם את הרצון להגיע שוב ואכן, אנו זוכים לביקורים חוזרים של אורחים.

חברת ״קפריזה״ אינה מספקת חבילות נופש וטיסות. החברה מספקת חוויות תוכן, טיולים, הפקות אירועי חברה ואירועים פרטיים בקפריסין. לארגונים וחברות, אנו מציעים שירות הזמנת טיסות ובתי מלון, בשיתוף פעולה עם סוכנויות נסיעות בישראל. 

אני והצוות שלי, מאחלים לכם חופשה מהנה, מלאה בזכרונות יפים מקפריסין.