הפקת אירועים פרטיים בקפריסין

חברת קפריזה ממוקמת בקפריסין כבר למעלה מ 7 שנים ומתמחה באירועים, טיולים וחוויות ייחודיות, מקומיות. אנו עורכים אירועים פרטיים באולמות אירועים, על חוף הים, על יאכטות, בטברנות מקומיות, בתי מלון ובתים מסורתיים מיוחדים בקפריסין. כל אירוע נבנה בתשומת לב ובהתאמה אישית לכל אורח ואורחת, בכל עונה וכל השנה.

כל שנה אנו עדים ליותר ויותר משפחות, הבוחרות לחגוג את האירוע הפרטי שלהם מעבר לים, במיוחד ביעד שמחירי הטיסות אליו זולים והמרחק הוא פחות משעת טיסה מישראל.

קפריסין, שזוכה בשנים האחרונות למאות אלפי תיירים בשנה, הפכה ליעד מושלם לחגוג אירוע פרטי, מעבר לים ובאווירה מיוחדת. 40 דקות טיסה, אקלים ים תיכוני, הכנסת אורחים חמה ואין סוף של אפשרויות העומדות בפני המשפחה או הקבוצה, בהתאם לצרכים ולתקציב.

ימי הולדת, ימי נישואין, חתונת בוטיק, או כל אירוע אחר אותו אתם בוחרים לציין, אנו נשמח ללוות אתכם מהשלב הראשוני של הרעיון ועד האירוע עצמו.

עבור חתונה אזרחית בקפריסין, אנו מספקים עטיפה כוללת של טקס הנישואין, עם כל המסמכים הנדרשים וליווי צמוד. בנוסף, אנו בונים חוויה ייחודית בהתאמה אישית, המתלווה לאירוע עצמו ומעצימה את הרגעים המיוחדים עבור בני הזוג והאורחים הנלווים. טקס החתונה האזרחית, מתקיים בשני אזורים, לרנקה ולימסול, בשני מקומות יפהפיים, המוסיפים אווירה מיוחדת לאירוע. נשמח לקחת חלק באירוע שלכם ולרקום עבורכם חוויה ייחודית וזכרונות מתוקים, לחזור איתם הביתה.

לפרטים לחצו כאן