במידה והחלטתם לפנק את העובדים שלכם ולהטיס אותם לנופש חברה בחו"ל, אתם עתידים לזכות להערכה רבה, שתבוא לידי ביטוי בתפוקה של העובדים. לאחר קבלת ההחלטה או בזמן גיבוש הרעיון להטיס את העובדים לנופש בחו״ל, סביר להניח שעולות בראשכם הרבה שאלות. מאחר ונופש חברה בחו"ל דורש תכנון רב ומדויק, אנחנו בקפריזה, ריכזנו עבורכם מס׳ טיפים חשובים.

כדי לסייע לכם להתמקד בבחירות ולהפיק מהנופש את המירב, ריכזנו עבורכם 5 טיפים יעילים, שיסייעו לכם בבחירת נופש חברה בחו״ל.

5 טיפים לארגון נופש חברה בחו"ל
1. יעד הנופש

במידה ואתם מעוניינים בנופש קצר בן מס׳ ימים, להימנע מטיסות ארוכות, יחד עם זאת לא לקיים את הנופש באילת, תוכלו לבחור יעד, הנמצא בקרבת ישראל. ניתן לבחור במגוון יעדים שקרובים לישראל, כאשר חלק מהטיסות אליהם, אורכות כשעתיים לכל היותר ואף הרבה פחות מכך. לדוגמא, קפריסין ויוון.

2. מחיר

כאשר בוחנים את מחירי הטיסות בעבר ומשווים אותם למחירי הטיסות כיום, ניתן לראות כי היום ניתן למצוא טיסות במחירים הרבה יותר נמוכים, מבעבר. ניתן אף לצאת לחופשות בחו"ל במחיר נמוך יותר, מהמחיר של חופשות בישראל. רצוי לערוך מחקר שוק ולבחון את המחירים, על מנת לבחור באופציה משתלמת.

3. פעילויות לעובדים במדינת היעד

חשוב לבדוק מאילו פעילויות וחוויות, ניתן להנות במדינת היעד:

האם ניתן לצאת לטיולי טבע? האם ניתן לקיים פעילויות גיבוש מיוחדות? האם מדובר על מדינה בה התרבות עשירה ומרתקת? האם יש מבחר גדול של מסעדות והאם הרמה הקולינרית, גבוהה? האם ניתן להנות ממופעים מקומיים? האם מדובר על יעד שוקק חיים בלילות או על יעד שקט, בו רוב הפעילויות מתקיימות בבוקר? האם יש חופים במדינת היעד והאם הם מאפשרים שחייה במים ופעילויות ימיות שונות?

לאחר בחינת האפשרויות הקיימות, ניתן לבחור במקום שמציע פעילויות המתאימות לעובדי החברה. בנוסף, יש לקחת בחשבון את טווח הגילאים בקרב עובדי החברה ופרמטרים נוספים, על מנת להבטיח דיוק בבחירת הפעילויות והחוויות. במידה וההעדפות האישיות של העובדים ידועות מראש, ניתן למקד את הבחירות, בצורה טובה עוד יותר.

4. מזג אוויר

בנוגע למזג האוויר, יש לכל אדם העדפה אישית – יש אנשים שאוהבים את החורף ולא חוששים להלך ברחובות בימים גשומים, יש אנשים שרואים בסתיו את התקופה הרומנטית והקסומה ביותר של השנה, יש אנשים שחשים מלאי מרץ במהלך הקיץ ויש אנשים שממש "פורחים" במהלך אביב. כך או אחרת, יש פעילויות המתאימות לכל עונה ולכל מזג אוויר.

קיימים יעדים, בהם ניתן להנות מנופש חברה וגיבוש עובדים, בכל עונה, מהסיבה שניתן ליהנות גם מחוויות ייחודיות המותאמות לכל עונה וגם העלויות המשתנות מעונה לעונה במחירי הטיסות ובתי המלון ניתן להוציא את העובדים, לנופש בחו״ל. 

5. בחירה בחברה שמתמחה בארגון נופש חברה בחו"ל

זהו אחד הפרמטרים החשובים ביותר. במידה ומעוניינים להפחית את כאב הראש ולחסוך הרבה זמן יקר, להימנע מטעויות ואכזבות, תוך כדי מציאת מחירים משתלמים והתאמה מדויקת להעדפות האישיות, מומלץ לפנות אל חברות המתמחות בארגון חופשות בחו"ל, עם דגש על ארגון חופשות שמתאימות לחברות. 

במידה ואתם מעוניינים לארגן נופש חברה בחו"ל, נשמח לארגן לכם נופש מהנה בקפריסין או ביוון. החברה שלנו – קפריזה, ממוקמת בקפריסין ומתמחה בהתאמת נופשים ופעילויות גיבוש ייחודיות לעובדים. נשמח לעמוד לשירותכם.