קפריזה לקבוצות

חופשה עם חברים טובים היא זכרון בלתי נשכח! המקום, החוויות, הרגעים הקטנטנטנטנים…אלו שעוד ממשיכים להיזכר בהם גם אחרי עשור. בין אם אתם חוגגים מאורע חגיגי או פשוט זקוקים לזמן איכות עם חברים, קפריסין מגישה לכם מגוון רחב של חוויות לחופשה שכזו. על מנת להפיק את המירב מחופשה עם קבוצת חברים ולאפשר לכלל חברי הקבוצה לנפוש ולחוות את הימים והרגעים במלואם, תכנון וארגון החופשה מבעוד מועד ישיג מטרה זו ואף ימנע תכנון אקראי בכל יום, שלעיתים עלול לאכזב.

קונספט נוסף של קבוצות, הוא קבוצות בעלות עולם תוכן משותף.

 רכיבת אופניים –  מזג האוויר הנוח, מגוון ענק של מסלולי רכיבה המשלבים בין חופים, כפרים, יערות, אגמים, אתרים ארכיאולוגיים ועוד, מציבים את קפריסין כיעד אטרקטיבי לרכיבת אופניים. מאות אלפי רוכבים מקצועיים מגיעים לקפריסין מדי שנה לקחת חלק במרוצי רכיבה תחרותיים, אותם מארגן איגוד רוכבי האופניים הקפריסאי. טיולי אופניים יכולים להתקיים במסגרת מרכזי רכיבה מקומיים או באופן עצמאי, באמצעות מפות ואינפורמציה שניתן לקבל ממרכזי הרכיבה וממני.

יוגה, פילאטיס ואורח חיים בריא – קפריסין מציעה מלונות בוטיק, ריזורט וספא, בהם נהנים האורחים מפעילויות אורח חיים בריא. בנוסף, קבוצות המתרגלות יוגה ופילאטיס, מתכננות באופן עצמאי יחד עם מורה או קבוצת מורים מהארץ, חופשות תוכן הכוללות, לינה במקום ייעודי, תכנון פעילויות תוכן, חוויות ואטרקציות מקומיות או חוויות ייחודיות הנתפרות עבורן באופן אישי.

 

ריצה – חובבנים, מרתון, אולטרה מרתון- מסלולי ריצה בהרים, בין חופים וכפרים, מזג אוויר נוח במרבית ימות השנה, תחרויות ריצה עירוניות, תחרויות מרתון ואולטרה מרתון, מציבות את קפריסין כיעד אידיאלי לחובבי ענף הריצה.

 

 

ציור וצילום – טבע, נופים, כפרים אותנטיים, עתיקות, היסטוריה ותרבות יוונית בקפריסין, מהווים גורמי משיכה לחובבי הצילום והציור. בנוסף, לאורך כל ימות השנה נערכות תערוכות צילום, ציור ואמנות במרכזי תרבות אשר בערים המרכזיות באי, כך שניתן להנות משילוב האפשרויות.

 

 

ארכיאולוגיה ותרבות- היסטוריה עתיקת יומין, אתרים ומוזיאונים ארכיאולוגיים, מצודות, כפרים נטושים, ריצפות פסיפס, אתר קיברות המלכים (אתר מורשת תרבות עולמית של אונסק״ו)  ועוד, מספקים קשת  של חוויות לחובבי תחום זה.

 

מבנה החופשה של קבוצות בעלות עולם תוכן משותף, ייערך סביב פעילויות ממוקדות בהתאם ללו״ז, לדרישות ולתקציב. בחרו את איש הקשר מטעמכם, איתו אקיים תקשורת רציפה לתכנון החופשה שלכם.

להזמנת חופשה לקבוצה צרו קשר ב 100 582 95 357 + או מלאו טופס הזמנת חופשה ואצור אתכם קשר בהקדם