עיר החוף פאפוס, נמצאת בדרום מערב קפריסין והיא מהווה יעד נפלא לחופשה קיצית או חורפית. אפילו חופשה קצרה של שלושה ימים בעיר, יכולה לשבור שגרה ו"לטעון" את הנופשים באנרגיות חדשות. בנוסף, מפאפוס אנו מוציאים טיולים מיוחדים לאזורים היפים ביותר בקפריסין.

בפאפוס ניתן להנות מאתרים ארכיאולוגיים, מסעדות, טברנות, פארק מים, נמל ממנו יוצאות הפלגות, בתי מלון וביניהם גם מלונות ״הכל כלול״. על מנת לבקר באזורים השונים בפאפוס, ניתן להתנייד באמצעות מוניות או אוטובוסים ואפשר לשכור רכב, רק יש לזכור שהנהיגה בפאפוס, היא בצד ההפוך. 

טיולים וחוויות ייחודיות בקפריסין

פאפוס, מהווה גם יעד מצוין ממנו ניתן לצאת לטיולים ברחבי האי.

במידה ואתם מעוניינים לצאת לטיולים מרתקים ומהנים, אנו בקפריזה מתמחים בטיולים ואטרקציות בקפריסין כבר מעל ל 8 שנים.

החברה שלנו ממוקמת בקפריסין ואנו מתאימים את הטיולים לכל מטייל ומטיילת, בין אם בקבוצות פתוחות או בטיולים פרטיים, בהתאמה אישית. 

בין מגוון הטיולים שאנו מציעים לאורחים שלנו, נוכל לציין את טיולי הדגל שלנו:

טיולי ג'יפים, היוצאים מפאפוס ומערים נוספות, המפגישים את האורחים שלנו עם האזורים היפים ביותר בקפריסין. כפרים אותנטיים, יערות, טבע, מפלי מים, נופים מרהיבים ועוד.

טיולי כפרים  – לצד החיים המודרניים בערים, ניתן להנות מכפרים אותנטיים יפהפיים ומחוויה מקומית תרבותית בקפריסין. חוויה כפרית הבאה לידי ביטוי בסגנון לבוש, אוכל מסורתי, מלאכות יד, טברנות קטנות, כנסיות, בתי אבן מסורתיים ועוד.

הטיולים מתקיימים בג'יפים סגורים מסוג LAND ROVER עם ביטוחים ורישיונות מלאים.

טיולים קולינריים וסיורי יקבים בפאפוס ובערים נוספות, המאפשרים לאורחים שלנו, להכיר טעמים מקומיים, מסורתיים ומודרנים ולהכיר את התושבים והמסורות העוברות מדור לדור.

בנוסף, אנו מציעים לאורחים הלנים בפאפוס, הפלגות ללגונה הכחולה בלאטצ׳י ההפלגות נמשכות מספר שעות בתלות בסוג ההפלגה ומתאימות למשפחות, זוגות, קבוצות ואירועים פרטיים. 

פעילות מהנה נוספת ממנה נהנים נופשים רבים המגיעים לפאפוס, היא בילוי במועדון הסאפ הישראלי בלימסול.

מרחק הנסיעה בין פאפוס ללימסול הוא כ 50 דקות בלבד וניתן להגיע ללימסול ברכב, מונית או תחברה ציבורית.

מועדון הסאפ בלימסול, הינו בבעלות החברה שלנו ״קפריזה״ וניתן ליהנות משיעורים מקצועיים בשפה העברית, לכל רמות הקושי.

לאחר ביקור במועדון, תוכלו ליהנות מטיול בעיר לימסול, המציעה חוויות רבות לאורחים. 

במידה והחלטתם לחגוג אירוע פרטי או אירוע חברה בפאפוס או באזורים אחרים בקפריסין, אתם מוזמנים ליצור קשר ואנו נדאג לכל הדרוש, תוך הקפדה על כל הפרטים הקטנים, על מנת להפיק את האירוע החשוב עבורכם. 

מעוניינים לצאת לחופשה בפאפוס וליהנות מכל החוויות שיש לקפריסין להציע? 

אנחנו בקפריזה, נשמח לסייע לכם בכל הדרוש. חופשה בפאפוס ובילויים ברחבי האי, יטעינו אתכם באנרגיות ויאפשרו לכם ליהנות עם חברים, בני משפחה או עובדי המשרד ולהעמיק את הקשרים הבינאישיים ביניכם. 

ההיכרות המעמיקה שלנו עם קפריסין, הידע והניסיון שצברנו, יחד עם אנשי הצוות והמדריכים שלנו, מאפשרים לנו להתאים את החופשה לכל אורח ואורחת ולכל הרכב של קבוצה ולהבטיח חוויות מיוחדות שעונות על הציפיות – ואף מעבר להן.

 לקבלת מידע נוסף על הפעילויות והשירות שלנו, צרו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.