קפריזה לחברות וארגונים

40 דקות טיסה מהארץ, נופים עוצרי נשימה, חוויות אותנטיות וחוויות תוכן, מציבים בשנים האחרונות את קפריסין כיעד אולטימטיבי לאירועי חברה מחוץ לגבולות הארץ. חברת קפריזה ממוקמת בקפריסין ועובדת בשיתוף פעולה ובקשר ישיר עם מגוון חברות ונותני שירות מקומיים ויחד אנו יוצרים פעילויות תוכן וקונספטים ייחודיים עבור אירועי חברה, פעילויות גיבוש צוותים, טיולי תמריץ ואירועים פרטיים בקפריסין. האירועים מתקיימים בבתי מלון, באולמות כנסים וארועים, על חוף הים, על יאכטות גדולות, בפארקים ומקומות שונים בטבע, לאורך כל השנה ועם פעילויות המותאמות לכל עונה. 

 

להלן מקצת מהאירועים :

*אירועי חברה על חוף הים הכוללים פעילויות ספורט ימי, פעילויות אתגר במים ןקייטרינג מפנק – פעילות זו מתקיימת בעיר לימסול, באחד החופים היפים ביותר בעיר, במועדון הסאפ Sup Club Limassol בשיתוף עם מרכז הספורט הימי West Water Sports

*טיולי ג׳יפים בחורף ובקיץ – מסלולי טיול עם נהגים/מדריכים מקצוענים. המסלולים נבחרים בקפידה על פי עונת השנה ומותאמים באופן אישי לצורכי הקבוצות. כמו כן, ניתן לשלב במסלולי הטיול חוויות שונות כגון: הפלגות בקיץ, סקי בהרי הטרודוס בחורף, פעילויות Team Building ועוד.

* נהיגת מרוצים – נהיגת מרוצים לאורך מסלול של 2.5 קילומטרים עם חווית נהיגה על מכוניות HONDA S2000 – עם הדרכה מקצועית ע״י טובי המדריכים מישראל – מתאים במיוחד לנופש הנהלת חברה.

*אירועי חברה על יאכטה – הפלגות יום או ערב הכוללות קייטרינג, מוסיקה, אלכוהול, ספורט ימי (ספורט ימי מתייחס להפלגת יום)

*פעילויות אתגריות וחוויתיות בהרי הטרודוס ובאזורים פתוחים על האי – בשיתוף עם חברה מקומית המתמחה בפעילויות גיבוש חברה http://www.onestepfurther.com.cy

* חוויה קולינארית- IN DOOR / OUT DOOR- פעילויות המשלבות עבודת צוות ותחרות בישול ואפייה בחורף ובקיץ

לקבלת פרטים והזמנת אירוע חברה לחצו כאן / או בהודעת וואטסאפ  357-95582100+

 

ארוע חוף לדוגמא שהתקיים ביוני 2016 – חברת Play Tech