ימי גיבוש ונופש לחברות

אירועי חברה על חוף הים

אחד החופים היפים בלימסול, ים של אדרנלין, פעילויות מים, שתי נשים ישראליות שמנצחות על הכל במקצוענות וצוות מקצועי שמתקתק מסביב. אירועי החוף שלנו משלבים שיעורי סאפ, תחרות סירות דרקון, בניית מפרשיות ומגוון רחב של ספורט ימי כגון, אופנועי ים, בננות, ספינרים, שייט מפרשיות קטמרן, מצנחי רחיפה מסירת מנוע, סירות פדאלים, קייאקים ועוד. חוף הים בו מתקיימים אירועי חוף אלו, שוכן בעיר לימסול, בחוף הים של מלון Four Seasons. הקבוצה נחלקת לצוותים, הפעילויות מתקיימות בסבבים ולבסוף מתקיימת תחרות נושאת פרסים. אירועי החוף מתחילים בשעות הבוקר ואורכים כיום שלם או חצי יום, בהתאם לצורכי הקבוצה. האירועים נתפרים בהתאמה על פי תקציב, גודל וצורכי הקבוצה וכוללים קייטרינג והסעות מבית המלון.

טיולי ג׳יפים – כל השנה

שטח, טבע, תרבות, כפרים, נופים, ריחות וטעמים. מעבירים ל 4*4 ויוצאים לחקור את האי. הטיולים מתקיימים עם מדריכים מקומיים מוסמכים, בעלי נסיון מעל 20 שנים, מלאים ב Good Vibes  ובעלי ידע מעמיק בתחומי היסטוריה, תרבות, חי וצומח בקפריסין. ההדרכה הינה באנגלית. טיולי הג׳יפים מתקיימים בכל עונות השנה והמסלולים נתפרים בהתאמה אישית לכל קבוצה. ניתן לשלב פעילויות נוספות במהלך הטיולים כגון, הפלגה, פיקניק, סקי בהרי הטרודוס בעונת החורף ועוד. את הטיולים ניתן להתחיל כבר מיום הנחיתה, כאשר הג׳יפים, הנהגים והמדריכים ימתינו לאורחים בשדה התעופה. אפשרות זו מתקיימת רק במידה והקבוצה נוחתת בשעות הבוקר המוקדמות. אפשרות שנייה היא העברה משדה התעופה אל בית המלון באוטובוס ויציאה עם הג׳יפים ביום השני או באחד מימי החופשה. חלק ממסלולי הטיולים, ניתן לקיים במיניבוסים ואוטובוסים, בהתאם למטרות ומספר האנשים בקבוצה.

מסיבות וערבי חברה

מוסיקה, שתייה, אוכל משובח ומיקום אטרקטיבי, הם הבסיס עליו נבנית מסיבה לעובדי החברה. ברים, מסעדות, יאכטות, טברנות אותנטיות, ואולמות אירועים, הם חלק ממגוון המקומות בהם אנו עורכים מסיבות לצוותים. המסיבות יכולות להתקיים בשעות היום והערב, בהתאמה על פי תקציב וצורכי החברה. ניתן לשלב מופעים שונים כגון, מופעי ריקוד, אש, פולקלור ועוד.


אתגרים אינטראקטיביים

סיעור מוחות ועבודת צוות לשיפור התקשורת הבינאישית. הפעילויות משלבות מיומנויות שונות כגון, בניית אסטרטגיה, ביצוע משימות והישגים קבוצתיים. פעילויות אלו מתקיימות במרחב הפתוח, פארקים או חוף הים. משחק ״חפש את המטמון״ מתקיים בעזרת GPS ומפות, ומאפשר למשתתפים להכיר את הערים בקפריסין מזווית קצת אחרת.

פעילויות תוכן נוספות 

קפריסין מלאה בטעמים ים תיכוניים, היסטוריה ותרבות. טיולים קולינאריים וסדנאות אוכל מאפשרות למשתתפים לחוש את קפריסין האותנטית.
סדנאות האוכל כוללות הכרות עם חומרי הגלם המקומיים ובישול בקבוצה, בבית הספר לבישול הנמצא בעיר לימסול. לאחר הסדנא נהנים המשתתפים מארוחה עשירה אותה הכינו בעצמם. במקום יש מתחם גדול לאירוח עד 100 אנשים.
סדנאות כושר ויוגה – לזוז, להרגיש את הדופק, להתחבר לטבע ולאנרגיות, להניע את חברי הקבוצה ולרתום אותם זה עבור זה על מנת לסיים משימה פיזית. הסדנאות מתקיימות לרוב במקומות פתוחים אך גם באולמות סגורים. הסדנאות נתפרות בהתאמה לעונות השנה ועל פי גודל ורמת הכושר בקבוצה. הסדנאות מתקיימות בעברית ובאנגלית.
סדנת תקשורת אפקטיבית, טיפולוגיה. טיפולוגיה היא ענף בתחום הפסיכולוגיה של האישיות ומסווגת את בני האדם לטיפוסי אישיות שונים. בסדנא נחשפים לארבעה טיפוסים עיקריים בהם אנו מתחילים לזהות את עצמינו ואת הקרובים אלינו. בסדנא נעשה שימוש בארבעה צבעים, כאשר כל צבע מגדיר טיפוס אישיות. הסדנא מועברת בחן ובהומור ופותחת צוהר לשפה חדשה בין אנשי האירגון.
אירגונים ואנשים שנחשפו לטיפולוגיה קיבלו כלים שהפכו את כלל מערכות היחסים שלהם למוצלחות. באירגונים נפתחו אופציות לקידום שיתופי פעולה ותפקוד מוצלח בין הממשקים השונים וכל זאת בתוך אווירה כללית נעימה ומספקת. הסדנא מתקיימת בשפה העברית.