קפריסין – טיולי גיפים

 לגלות את החבוי והנסתר בקפריסין

על מנת לגלות את הקסם האמיתי של קפריסין, אין דרך טובה יותר מאשר לצאת ולטייל באזורים שונים של האי. טיולי הג׳יפים שלנו לכל מקום ופינה באי, מגלים את הסודות הטבעיים של קפריסין ואת המקומות הייחודיים אשר יגרמו לכם להתאהב במקום הקסום הזה. כלי הרכב הם מסוג LAND ROVER עם רשיון מלא וביטוח נוסעים. הטיול בליווי נהג-מדריך דובר אנגלית. מספר נוסעים בג׳יפ – עד 8 נוסעים או 9 עם ילדים *בנוסף למסלולים המוצעים, אנו ״תופרים״ מסלולים נוספים בהתאמה אישית

למסלולים יומיים לחצו כאן  מאי-סוף אוקטובר               לחבילות סתיו וחורף לחצו כאן  נובמבר-סוף אפריל
 

 אנו מקיימים מסלולי טיול יומיים לבחירה או חופשת ג׳יפים למספר ימים הכוללים לינה בבתי מלון הנקבעים על פי רוב בהתאם למסלולים הנבחרים ו/או הנתפרים באופן אישי לקבוצה. הטיולים מתקיימים עם מדריכים מקומיים מוסמכים, המתמחים בטיולים ייחודיים בקפריסין מעל 20 שנים ובעלי ידע מעמיק על ההיסטוריה של קפריסין, התרבות, החי והצומח. ההדרכה הינה באנגלית. הטיולים מתקיימים בכל עונות השנה ובמהלך חודשי הקיץ מתקיימים גם טיולים יומיים לקבוצות פתוחות, אליהן ניתן להצטרף ומומלץ להירשם לפחות שבוע מראש.

בנוסף, טיולים פרטיים ״נתפרים״ באופן אישי לכל קבוצה על פי גודל הקבוצה, צרכים ורצונות. כמו כן, ניתן לשלב פעילויות נוספות במהלך ימי הטיול והשהייה על האי כגון, סדנאות אוכל ובישול, טעימות מתוצרת מקומית, מסלולי הליכה ואופניים, פיקניקים בטבע, קייטרינג אישי ומפנק, סדנאות אימון כושר גופני, סדנאות גיבוש הנהלה, ניהול רגשי ואינטליגנציה רגשית. חלק מהפעילויות נערכות בשפה העברית עם אנשי מקצוע עתירי ידע ונסיון.