קפריסין – טיולי גיפים

 לגלות את החבוי והנסתר בקפריסין

על מנת לגלות את הקסם האמיתי של קפריסין, אין דרך טובה יותר מאשר לצאת ולטייל באזורים שונים של האי. טיולי הג׳יפים שלנו לכל מקום ופינה באי, מגלים את הסודות הטבעיים של קפריסין ואת המקומות הייחודיים אשר יגרמו לכם להתאהב במקום הקסום הזה. כלי הרכב הם מסוג LAND ROVER עם רשיון מלא וביטוח נוסעים. הטיול בליווי נהג-מדריך דובר אנגלית. מספר נוסעים בג׳יפ – עד 8 נוסעים או 9 עם ילדים *בנוסף למסלולים המוצעים, אנו ״תופרים״ מסלולים נוספים בהתאמה אישית

למסלולי טיול לחצו כאן                

 אנו מקיימים מסלולי טיול יומיים או חופשת ג׳יפים למספר ימים הכוללים לינה בבתי מלון, הנקבעים על פי רוב בהתאם למסלולים הנתפרים בהתאמה אישית לקבוצה. הטיולים מתקיימים עם מדריכים מקומיים מוסמכים, המתמחים בטיולים ייחודיים בקפריסין מעל 20 שנים ובעלי ידע מעמיק על ההיסטוריה של קפריסין, התרבות, החי והצומח. הטיולים מתקיימים בכל עונות השנה ובמהלך חודשי הקיץ מתקיימים גם טיולים יומיים לקבוצות פתוחות, אליהן ניתן להצטרף ומומלץ להירשם לפחות שבוע מראש.

 טיולים פרטיים ״נתפרים״ בהתאמה אישית  על פי גודל הקבוצה, צרכים ומטרות. ניתן לשלב פעילויות נוספות במהלך ימי הטיול והשהייה על האי כגון, סדנאות אוכל ובישול, טעימות מתוצרת מקומית, מסלולי הליכה ואופניים, פיקניקים בטבע, קייטרינג אישי ומפנק, סדנאות אימון כושר גופני ועוד.