ההיסטוריה העשירה של קפריסין, שזורה בתרבויות וארועים רבים אשר השאירו חותמם עד היום על התרבות הקפריסאית. האי נשלט ונכבש בעבר בידי ממלכות עתיקות ובשנת 1960 זכה בעצמאות מידי השלטון הבריטי. בשנת 1974 פלש הצבא הטורקי לקפריסין והשתלט על חלקו הצפוני של האי, מצב שמתקיים עד היום, על אף המגעים בשנים האחרונות לאיחוד בין שני הצדדים.

מלבד מרכזי הערים, קפריסין התברכה בעושר של כפרים מסורתיים, יערות, כרמים, יקבים וכנסיות מעוטרות. הרי הטרודוס אשר במרכז האי, מספקים מגוון של בתים מסורתיים, מלונות בוטיק קטנים, צימרים יפהפיים ואטרקציות למבקרים, כאשר הנוף באזור הטרודוס הוא בלתי רגיל ועוצר נשימה, במיוחד בעונת החורף. כל כפר גאה להציג את המומחיות המקומית שלו, גבינות עזים, דובדבנים, יין קפריסאי, מי ורדים ובנוסף אפשר להנות באזורים אלו גם בזכות הארכיטקטורה המסורתית שלהם, כנסיות, מנזרים ומוזאונים. מלבד רכס הרי הטרודוס, החל מהנקודה הדרומית ביותר של האי ועד הצפונית ביותר, תוכלו לבקר בכפרים אותנטיים ולפגוש בתושבים מקומיים, אשר ממשיכים לשמר ערכים ומסורת, לצד החדשנות שמביא איתו הדור הצעיר. החופשות כוללות לינה בבתי מלון באזורים כפריים וטיולים יומיים חוויתייים בג׳יפ או במיניבוס.

 לפרטים והזמנה מלאו את הטופס / ניתן גם בהודעת וואטסאפ 357-95582100+

אפשרויות עיקריות לחופשה של תרבות וכפרים מסורתיים :

*השכרת רכב וטיול עצמאי בין כפרים, יערות, כנסיות ומנזרים – על מסלולי הטיול, זמני נסיעות, מסעדות ואתרים מומלצים תוכלו לקבל המלצות ממני.
*הזמנת טיולים מאורגנים המתקיימים ברחבי האי עם חברות ומדריכים מקומיים דוברי אנגלית או הזמנת טיול מאורגן עם מדריך ישראלי המתגורר על האי.

להזמנת חופשת תרבות וכפרים מסורתיים צרו קשר ב 100 582 95 357 + או מלאו טופס הזמנת חופשה  ואצור אתכם קשר בהקדם