אודות

לא. אני לא סוכנת נסיעות. כן, אני כאן כדי ללוות אתכם משלב הרעיון  של חופשה או אירוע בקפריסין, למציאות. קשר אישי וחם, הם אבני הדרך שלי ומכאן אנו יוצרים יחד את החוויה שלכם, בהתאם למטרות המשתנות.

שמי שלומית מזון קיסרי, אמא לשני בנים, מתגוררת בעיר לימסול שבקפריסין. רילוקיישן שהתחיל ברגע של קפריזה.
שנים של מגורים על האי, לימדו ועדיין מלמדים אותי, את רזי המקום הקסום הזה.
למדתי את הריחות, הטעמים, המקומות, האתרים, הטבע, הנופים, האפשרויות, האנשים הטובים והחוויות הייחודיות שרק כתושבת המקום אני חווה אותם במלואם. סל החוויות והקשרים האישיים שצברתי על האי, הובילו לשיתופי פעולה ועבודה משותפת עם חברות מקומיות, שחלקן כבר הפכו  למשפחה עבורי וכיום אנחנו עובדים בצמוד, דבר המאפשר לי להציע לאורחים המגיעים מישראל, חופשה בקפריסין מזווית אחרת. קפריסין היא הרבה מעבר לחופשת ״בטן – גב״.

בנוסף, אני בונה ועורכת חופשות קונספט ופעילויות ייחודיות לקבוצות ומשפחות, אירועי חברה וטיולי תמריץ. כתושבת המקום וכבעלת עסק מקומי, האינפורמציה הרחבה, הנסיון, הקשר הישיר עם נותני השרות והיכולת ליצור חוויות ייחודיות שלא תמיד ניתן למצוא באתרי האינטרנט, יוצרים עבור האורחים חופשה המשאירה אצלם את הרצון להגיע שוב ואכן כן, אני זוכה לביקורים חוזרים של אורחים.
הים הוא המקום הטבעי עבורי. תנאי הים ומזג האוויר האוויר בקפריסין, איפשרו לי לקחת את התחביב שלי אל הפן המקצועי ולהקים כאן מועדון ובית ספר לחתירת סאפ בו מתקיימים שיעורים ואירועי חברה על החוף. אל המועדון מגיעים אורחים מקומיים ותיירים מרחבי העולם וההיכרות היומיומית עם מגוון רחב של תרבויות מחמם את הלב בכל פעם מחדש.

סיוע בבניית החופשה או האירוע שלכם, חוסך לכם בזמן, משאבים ואף מונע אכזבות.

מאחלת לכם חוויה בלתי נשכחת בקפריסין.